avaco

avaco

Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep www - Fotele ginekologiczne – SKLEP AMAROS

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep www - Aparaty EKG – www.aparat-ekg.amaros.com.pl - http://www.aparat-ekg.amaros.com.pl
SPRZEDAJEMY:
Aparaturę medyczną: Aparaty USG i Spirometry oraz Holtery EKG, Detektory Tętna Płodu a także Sprzęt medyczny: Łóżka szpitane i Komory chłodniczne na zwłoki a także Fotele ginekologiczne, Wieszaki nna kroplówką oraz Szafy lekarskie – Zachęcamy

http://www.fotel-ginekologiczny.amaros.com.pl/
http://www.kardiomonitory.amaros.com.pl/
http://www.lozko-szpitalne.amaros.com.pl/
Sklep Medyczny AMAROS Naszą misją jest wspieranie tych, którzy dają pomoc, dlatego sprzedajemy sprzęt medyczny. Szeroki asortyment wyrobów do kompleksowego wyposażenia szpitali oraz prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, jak również sprzęt do użytku domowego, stosowany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny niezbędny do wykonywania leczenia i operacji z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

http://www.med.amaros.com.pl/
http://aparaty-ekg.branza.com.pl/
http://ssaki-medyczne.branza.com.pl/
Badanie to standardowo nazywane jest holterem ciśnienia, od nazwiska którego biorą nazwę różne metody stałego monitorowania parametrów życiowych, jest tylkojedynie autorem idei podobnego uzyskiwania zapisu EKG.
ABPM, choć jest badaniem małoinwazyjnym, to jednak z uwagi na czasochłonność, ograniczoną dostępność i pewną niedogodność dla badanego, znajduje zastosowanie jedynie w określonych sytuacjach. Technika badania jest taka sama jak w przypadku automatycznych sfigmomanometrów z mankietem na ramieniu, z tą różnicą, że aparat przymocowany do paska dokonuje pomiarów wielokrotnie w ciągu doby (zwykle co 15 minut w dzień, co 30 minut w nocy).

http://kardiomonitory.branza.com.pl/
http://aparat-ekg.cloe.com.pl/
http://med.cloe.com.pl/
SZAFKA PRZYŁÓŻKOWA SP-04

Mamyszeroki wybór szafek w konkurencyjnych cenach.Ceny naszych szafek są jedne z lepszych na Polskim rynku.Jeżeli poszukujeszprzystępnego cennika na szaki przyłóżkowe, zapraszamy. Oferowana szafka przyłóżkowa która wychodzi naprzeciw wymaganiom branży Medycznej. Wygoda pacjenta jest dla nas ważna. Wyrób posiadający wiele udogodnień.

Szafka wykonana z płyty meblowej. Przeznaczona jest do Zaopatrzenia sal w placówkach opieki długoterminowej jak i w domu.
Szafka wykonana z płyty meblowej.

http://medical.cloe.com.pl/
http://pompa-infuzyjna.cloe.com.pl/
http://ssak-medyczny.cloe.com.pl/
Dzięki zezwoleniom naszych serwisów, jesteśmy chwaleni przez producentów sprzętu medycznego, co daje Państwu zabezpieczenie waszej obsługi. Od ponad 23 lat dbają o jakość robionych prac serwisowych w terenie. Podejmujemy się napraw i kalibracji szerokiej gamy sprzętu medycznego w szpitalach, ośrodkach zdrowia, gabinetach prywatnych, przychodniach zdrowia (także weterynaryjnych), gabinetach stomatologicznych i fizjoterapeutycznych. Nasz system wyposażony jest w aparaty testery medyczne niezbędne do wykonania rzetelnych kontroli i napraw sprzętu medycznego. Klient otrzymuje fachową obsługę oraz doradztwo - od szpitali publicznych do praktyk prywatnych a liczne usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zawrzeć współpracę.