yhuguq

yhuguq

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep www - Ssaki szpitalne – SKLEP INTERNETOWY GOLDI

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Łóżka szpitalne – SKLEP INTERNETOWY GOLDI - http://www.goldi.com.pl
Nasza działalność Medyczna korzystając z długiego doświadczenia w produkcji KTG i detektorów tętna płodu postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozszerzyć ofertę świadczonych usług serwisowych w szczególności naprawy i regeneracji głowic ultradźwiękowych oraz DOP. Jako jeden z liderów w produkcji ultradźwiękowych urządzeń do badania tętna płodu, posiadamy wysoką wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam przywrócić pełną sprawność głowic ultradźwiękowych i DOP. Świadczymy usługi wysokiej jakości, w tym także usług napraw urządzeń, w których mamy wysokie doświadczenie potwierdzone zdobytymi międzynarodowymi certyfikatami. Posiadamy wyspecjalizowany zespół serwisowy, stale [pszerzamy swoje kompetencje na szkoleniach Polskich i zagranicznych.
http://www.goldi.com.pl/aparaty-ekg/
http://www.goldi.com.pl/aparaty-ktg/
http://www.goldi.com.pl/defibrylatory/
Do Państwa pomocy służą przeszkoleni inżynierowie z doświadczeniem w naprawie sprzętu medycznego. W trosce o nieprzerwaną pracę urządzeń medycznych doradzamy szpitalom, oddziałom prywatnym oraz innym służbą zdrowia kompleksowy serwis urządzeń medycznych. Fachowo i rzetelnie naprawiamy fotele ginekologiczne, rezonanse,aparaty KTG, ssaki i inne urządzenia medyczne, wymagające ciągłego działania. Klientom korzystającym z napraw urządzeń szpitalnych gwarantujemy szybką reakcję na wezwanie i fachowe wykonanie prac naprawczych przez doświadczonych i wykształconych inżynierów.
http://www.goldi.com.pl/fotele-ginekologiczne/
kardiomonitory
koncentratory tlenu
Wykonujemy przeglądy techniczne. Wystawiamy orzeczenia techniczne o funkconowaniu sprzętu. Zakładamy paszporty techniczne. Oferujemy Serwis urządzeń zarówno w gabinecie jak i w naszej firmie. Czas reakcji na zgłoszenie wynosi 48 godzin i w przypadku drobnych usterek diagnoza i próba ich usunięcia podejmowana jest na miejscu w gabinecie. W przypadku poważniejszej usterki oraz gdy wymagane jest zamówienie części zamiennych, naprawa przeprowadzany jest w siedzibie firmy. Transport realizowany jest przez nas bądź w przypadku małych urządzeń przez firmę kurierską DHL. Pracujemy na terenie całej polski, oraz przyjmujemy do serwisu urządzenia przesyłane bezpośrednio do siedziby sewisu. Przed wysłaniem urządzenia do naprawy albo przeglądu prosimy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Współdziałamy z autoryzowanymi naprawami producentów sprzętu medycznego.
kozetki lekarskie
lampy zabiegowe
łóżka szpitalne
pompy infuzyjne
Aparat EKG 1200G
Aparat EKG przenośny 12 - kanałowy elektrokardiograf o zawartej konstrukcji, z wydrukiem 3/6/12 badań na papierze termicznym 210mm, wyposażony w kolorowy ekran LCD 8 calowy, polskie język, wbudowaną interpretację, wbudowaną baterią – 90 minut pracy lub 4 godziny czuwania. Aparat posiada wejście USB, przez który może łączyć się z komputerem. Aparat EKG łatwy i bardzo prosty w obsłudze przeznaczony do szpitali lub gabinetów lekarskich.

W standardzie Aparat posiada:
• elektrokardiograw 1200G
• elektrody – komplet
• kabel do łączenia z zasilaniem, oraz przewód USB
• żel przeznaczony do badań
• znacznik pacjentki

pulsoksymetry
spirometry
ssaki medyczne
wieszaki kroplówki
http://www.goldi.com.pl/szafy-lekarskie/
Kardiomonitor CMS8000
Kardiomonitor przeznaczony jest do monitorowania stanu chorego w domu. Można go stosować u pacjentów dorosłych, dzieci i u noworodków. Urządzenie stosuje się w gabinetach prywatnych, przychodni i szpitali. Monitor ma wbudowany port do kapnografu posiada możliwość łatwego rozbudowania w funkcjonalność o pomiar stężenia CO2 w strumieniu bocznym.

Kardiomonitor może monitorować parametry takie jak: EKG, RESP, NIBP, SpO2, dwukanałową TEMP, Pr, Resp, ST, Arytmia. Wyposażony jest w moduł pomiarowy oraz ekran a za dopłatą moduł IBP2, kapnograf (CO2) lub drukarkę termiczna. System alarmowy urządzenie sygnalizuje wizualnie i dźwiękowo stany alarmowe, których parametry ustawia się ręcznie albo automatycznie na podstawie aktualnych wartości parametrów.

http://www.goldi.com.pl/szafki-przylozkowe-szpitalne/
http://www.goldi.com.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/
http://www.goldi.com.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok/
http://www.goldi.com.pl/wozki-anestezjologiczne/
KOMORY DO ZWŁOK
Komora do zwłok w dwóch trumnach i jednej tacy KST-2/1K.1

Komora przeznaczona jest do przechowywania ciał w trumnach w tym 1 odkrytej i jednej otwartej wprowadzanych na wózkach oraz jednego ciała na noszach.
Ściany w komorach z wózkiem, regałem i tacą wykonane ze stali nierdzewnej.
Agregat chłodniczy typu monoblok sterowany elektrycznie z wyświetlaczem numerycznym temperatury, automatycznym odszranianiem, z wymuszonym chłodzeniem powietrza. Zasilanie urządzenia prądem 230 V o mocy 950 W.

http://www.goldi.com.pl/wozki-reanimacyjne/
http://www.goldi.com.pl/wozki-transportowo-kapielowe/
http://www.goldi.com.pl/wozki-zabiegowe/