ygeza

ygeza

Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Aparaty EKG – OFETERIA Łóżka szpitalne

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Aparaty KTG – OFETERIA Łóżka szpitalne - http://www.lozka-szpitalne.ofeteria.pl
Nasz serwis porusza się z następującymi krokami: Każda aparatura, która do nas przychodzi jest czyszczona, katalogowana oraz dobrze oglądana przez wykształconego serwisanta. Już po piętnastu minutach sprawdzania, nasi pracownicy są w stanie określić co się zepsuło w Twoim urządzeniu. Troszcząć się jednak o Twoją kieszeń oraz sprawność aparatu poświęca więcej na sprawdzenie wszekich usterek. Sporządzany jest dokument kosztorys naprawy pompy, który dostajesz Ty w celu autoryzacji. Im szybciej odpowiesz - tym szybciej dajesz nam zielone światło do naprawy urządzenia. Czas naprawy urządzeń ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia - zgodnie z potrzebami klienta. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje z Twojej strony - jeśli potrzebujesz urządzenia zastępczego, zapytaj, znajdziemy na półce coś specjalnie dla Ciebie.
http://www.pulsoksymetr-weterynaryjny.ofeteria.pl/
kardiomonitor weterynaryjny
analizator weterynaryjny
http://www.cena.ofeteria.pl/
http://www.aparatura-medyczna.ofeteria.pl/

Na wszystkie serwisy w naszej działalności dajemy 3-miesięcznej gwarancji. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą oraz korzystania z usług firmy. Jesteśmy pewni, że pomożeny nawet najbardziej wygórowanym klientom. Wykonanie przeglądu potwierdzamy odpowiednimi dokumentami oraz zapisem do paszportów. W naszej działalności wykorzystujemy nowoczesne przyrządy pomiarowe najwyższej klasy. Przeglądy techniczne, i naprawy, przeprowadzamy na obszarze całego kraju, przy czym transport doliczany jest w cenę przeglądu.
spirometry
http://www.ssaki-medyczne.ofeteria.pl/
http://www.pompy-infuzyjne.ofeteria.pl/
http://www.aparat-ekg-weterynaryjny.ofeteria.pl/

Prowadzimy serwis sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego gwarancyjnego oraz po gwarancji, w tym: naprawy, kontrola podczas gwarancji, konserwacje. Ssaki oddziałowe, zabiegowe, do użytku domowego. Łóżka rehabilitacyjne, ortopedyczne i szpitalne-elektryczne. Wózki inwalidzkie ręczne i elektryczne. Inhalatory- nebulizatory i podobny sprzęt szpitalny i rehabilitacyjny. Urządzenia do ssania pracują bezawaryjnie i nie muszą przechodzić przez wielką konserwacje. Należy bezwzględnie uważać na prawidłowe założenie pokryw, gdyż stanowi ona elektryczne zabezpieczenie przed przelaniem naczynia oraz zalaniem pompy ssącej płynem.
Gdy obudowa urządzenia ulegnie zabrudzeniu, można ją wyczyścić łagodnym środkiem czyszczącym, lub zdezynfekować. Należy czuwać, aby do środka obudowy nie dostał się płyn ani woda. Zapewniamy pełny serwis i opiekę nad handlowanym przez nas asortymentem medycznym. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wiodących producentów sprzętu medycznego.
kardiomonitory
koncentrator tlenu
lampa zabiegowa
Defibrylator Samaritan Trainer 350 szkoleniowy
Niezwykle prosty w obsłudze defibrylator półautomatyczny Samaritan jest dobrym urządzeniem szkoleniowym i dokładną kopią klasycznego defibrylatora AED Samaritan PAD 350 P. Zdalne sterowanie prowadzi szkolące się osoby przez symulowany proces ratunkowy, zaczynający się od analizy rytmu serca, poprzez defibrylację na procedurze resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Urządzenie półautomatyczny posiada tryb pediatryczny pozwala na prawdziwą symulację 6-ściu zdarzeń dla różnych poziomów umiejętności, co pokazujeoznacza, że jest idealny do przeprowadzania szkoleń zarówno wykwalifikowanych ratowników medycznych, jak również osób bez wiedzy na ten temat.
Każdy człowiek może stanąć przed koniecznością udzielenia pierwszej pomocy osobie poszkodowanej w wypadku w domu pracy, na uczelni, na drodze itp. W takiej sytuacji warto posiadać pewną wiedzę w zakresie pomocy czynności ratunkowych. Z poglądem o promowaniu łatwego dostępu do defibrylacji, często organizuje się szkolenia, w których trakcie uczestnicy mogą przekonać się, czym jest i jak tak naprawdę działa defibrylator AED.
http://www.wozek-anestezjologiczny.ofeteria.pl/
http://www.wozek-do-przewozenia-zwlok.ofeteria.pl/
aparat ekg
Stanowisko laryngologiczne SL-1
Fotel laryngologiczny dzięki swojej konstrukcji służy do znakomite wyposażenie gabinetów lekarzy, placówek medycznych oraz placówek prywatnych. Doskonała budowa pozwala użytkownikowi na pewną eksploatację, materiały dobrej jakości stosowane do produkcji zapewniają ładny wygląd i proste w utrzymaniu czystości. Obicie fotela jest prosto zmywalna. Podłokietniki wyprodukowane z tworzywa pozwalają na przyjęcie komfortowej pozycji przez pacjenta oraz podtrzymanie się w trakcie zabiegu. Regulacja wysokości siedziska zapewnia komfort pracy osobie przeprowadzającej badanie oraz pacjentowi. Regulowany zagłówek wyprodukowany z pianki poliuretanowej podtrzymuje i uniemożliwia ruszanie głową podczas zabiegu.
http://www.fotele-ginekologiczne.ofeteria.pl/
http://www.lozka-porodowe.ofeteria.pl/
http://www.szafki-przylozkowe.ofeteria.pl/
http://www.wozek-do-przewozenia-chorych.ofeteria.pl/