ibufuzoma

ibufuzoma

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Aparaty KTG – www.aparatura-medyczna.razem24.pl

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep www - Aparaty EKG – RAZEM24 APARATURA - http://aparatura-medyczna.razem24.pl
Wózek do przewożenia chorych E-3
Wózek do transportu chorych E-3 przeznaczony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa konstrukcja wózka pokryta jest lakierem proszkowym, niewrażliwym na promieniowanie UV, zniszczeniamechaniczne i środki dezynfekcyjno-myjące. Wózek do transportu chorych E-3 posiada regulację wysokości leża realizowaną za pomocąmechanizmu śrubowego. Leże wózka dwusegmentowe wypełnione tworzywem ABS. Oparcie pleców regulowaneza pomocą sprężyny gazowej –łatwo obsługiwalnej.
Cztery koła jezdne o średnicy 150mm zapewniająwygodną jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół - w standardzie–pozwala naprostą obsługę wózka. Piąte koło pozwala nawyśmienitą kontrolę nad wózkiem podczastransportu.

http://aparaty-ekg.razem24.pl
http://cennik.razem24.pl
http://finansowanie-medyczne.razem24.pl
http://fotel-ginekologiczny.razem24.pl
ŁÓŻKA PORODOWE

ŁÓŻKO PORODOWE ELEGANT 5040X

Łóżko porodowe Elegant 5040 ma wiele opcji przystosowania lóżka do zaleceń pacjentki oraz personelu szpitalnego zapewnia bezpieczeństwo i wygodę rodzącej. Wyprodukowane zostało, aby przeprowadzić rodzącabezproblemowo przez wszystkie etapy porodu bez potrzeby zmiany lóżka. Położneoraz lekarz mają możliwość swobodnego dostępu do matki podczas porodu.

Charakterystyka produktu:

- 3 silniki elektryczne
- elektryczne regulacje oparcia pleców, wysokościorazsiedzisko,
- funkcja TrendelenburgorazAnty–Trendelenburgsterowana za pomocą pilota ręcznego
- antybakteryjny, wodoodporny, ognioodporny, paroprzepuszczalny dla powietrza materac

http://holtery.razem24.pl
http://kardiomonitory.razem24.pl
http://kozetka-lekarska.razem24.pl
http://lozko-szpitalne.razem24.pl
Sprzęt Medyczny EUROMEDICAL - Naszą misją jest zaopatrywanie tych, którzy niosą pomoc, dlatego sprzedajemy sprzęt medyczny. Szeroki asortyment wyrobów do kompleksowego wyposażenia przychodni oraz ośrodków Spa, do ratownictwa medycznego, a także sprzęt do użytku domowego, wykorzystywany m.in. w czasie opieki nad pacjętem. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny konieczne do wykonywania leczenia i zabiegów z zakresu neurologii
http://oferta.razem24.pl
http://okazje.razem24.pl
http://promocje.razem24.pl
http://pulsoksymetry.razem24.pl
Łóżko przeznaczone na sale porodowe oraz do porodów, posiada elektryczną regulacje oparcia pleców i wysokości, wyposażony w funkcje Trendelenburga i anty - Trendelenburga obsługiwaną z pedału nożnego.Łóżko jest wyekwipowane w materac wodoodporny, paroprzepuszczalny i ognioodpornyjak równieżdodatkowy materac ściągany w segmencie nóg. Łóżko w opcji podstawowejzawiera misę ze stali nierdzewnej, uchwyty i wyjmowane szyny boczne. Oparcia na kolana regulowane, koła obrotowe o 360 stopni, wieszak kroplówki z regulacją wysokości oraz ochronne odbojniki. Łóżko jest proste w utrzymaniu w czystościposiada kompaktową platformę materacową, powłoka łóżka malowana proszkowo.
http://serwis-aparatury.razem24.pl
http://serwis-sprzetu.razem24.pl
http://sklep.razem24.pl
http://sprzet-medyczny.razem24.pl
Fotele do dializ to nowoczesne produkty, niejednokrotniepracujące w ciężkich warunkach. Warto zdecydować się na taki fotel który jest zaufanyi spełnia wszystkiewymogiaktualnegorynku medycznego. Fotel do dializ o mocnej budowie a także świetnych ocenach klientów.

Fotel do dializ JFD 1 stosowany jest do wykonywania zabiegów dializacyjnych. doskonały do ośrodków zdrowia, gabinetów zabiegowych oraz lekarskich. Strukturawykończona z pokrytych farbą proszkową profili metalowych, dzięki temu jest on stabilny i wytrzymały.

http://ssaki-medyczne.razem24.pl
http://szafa-lekarska.razem24.pl
http://szafki-przylozkowe.razem24.pl
Fotel do dializ DC14 został zaprojektowany do dializy, onkologii, chemioterapii, rehabilitacji, i transfuzji krwi. Fotel składa się z trzech głównych części: oparcia pleców, siedziska i podnóżka. Fotel posiada cztery regulacje pilotemprzewodowym:
- regulacja wysokości,
- regulacja oparcia pleców,
- regulacja pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga,
- regulacja segmentu nóg.
Fotel dzięki konstrukcji kolumnowej, braku trudno dostępnych powierzchni pozwala nałatwą skuteczną dezynfekcję. Wygodne materace umożliwiają wygodne przebywanie pacjenta przez dłuższy okres czasu /wystarczające na komfortowe przebywanie pacjenta podczas kilkugodzinnej terapii. Wieszak kroplówki dodawany jest do każdego fotela bez dodatkowej opłaty.

usługi medyczne
VIP RAZEM24.PL